Reklama - MARKS marketing s.r.o. - marketingový průzkum, mystery shopping, průzkum a výzkum trhu

Reklama

Reklama

CHARITATIVNÍ ANTIKVARIÁT

Charitativní antikvariát® je ojedinělý projekt, který si klade za cíl originálním způsobem podpořit charitativní organizace. Probíhá po dobu tří týdnů v období adventu. V prvním ročníku 2011 probíhal Charitativní antikvariát® v centru Brna v Obchodní pasáži Rozkvět, která je výhradním spolupartnerem projektu a podporoval SOS Dětské vesničky. Naše vize je do příštích ročníků rozšířit působnost, protože čím více Charitativních antikvariátů bude realizováno, tím více bude poskytnuto pomoci potřebným.

SOS dětské vesničky

Princip akce je jednoduchý -  lidé věnují přečtené a nepotřebné knihy do postaveného mobilního Charitativního antikvariátu®. Projekt je zajímavý nejen z  pohledu těch, kteří knihy darují a tím přispívají na dobrou věc, ale i z pohledu nakupujících. Nákupem mohou udělat radost sobě nebo blízkým a navíc přispět potřebným. Do každé zakoupené knihy je vložena knižní záložka s poděkováním za příspěvek. Zákazníci charitativního antikvariátu se mohou setkat s knihami, které na pultech knihkupectví už ani nenajdou. Koncept Charitativního antikvariátu® je postaven na dostupnosti - knihy do 200 stran jsou v prodeji za symbolických 30 Kč, knihy od 200 do 400 stran za 40 Kč a větší knihy za 50 Kč. Celá částka, za kterou si zákazník v antikvariátu knihy koupí, jde na finanční podporu charitativní organizace, pro kterou je Charitativní antikvariát® pořádaný. Nakupující vhazují celý obnos za knihu přímo do zapečetěné kasičky vybrané charitativní organizace.

Lenka Tardonová, ředitelka divize promotion MARKS marketing, shrnuje první ročník Charitativní antikvariát® 2011: „Potěšilo nás, že návštěvníci Charitativního antikvariátu® reagovali velmi pozitivně. Často zmiňovali, jak oceňují myšlenku takové akce. V loňském antikvariátu panovala velmi příjemná a nadšená atmosféra, antikvariát si za tři týdny našel i stálé zákazníky, knihy byly každý den doplňovány. Za tři týdny bylo vybráno 40 922 Kč pro SOS Dětské vesničky. Tato charitativní událost je zajímavá nejen z pohledu dárcovství, ale také z pohledu podpory zájmu o literaturu a čtení knih.“

Od 2. prosince 2012 najdou návštěvníci obchodní pasáže Rozkvět mobilní Charitativní antikvariát® opět v přízemní obchodní pasáže. Těšíme se na Vaše příspěvky ať už v podobě přinesených nebo zakoupených knih.

MARKS marketing & pasáž Rozkvět

Více informací také na www.pasazrozkvet.cz

CHARITATIVNÍ ANTIKVARIÁT


« zpět

Poptávka
Mám zájem o jednu bezplatnou
konzultaci marketingových
řešení pro firmu/organizaci.
 
 
 

www.marksmarketing.cz MARKS marketing s.r.o. | brigádnická 131/48 | 621 00 Brno IČ 27749983 | DIČ CZ27749983 | č.ú. 2000159598/2010


marketingový průzkum

 - 

marketingový výzkum

 - 

mystery shopping

 - 

průzkum trhu

 - 

výzkum trhu