Aktuality - MARKS marketing s.r.o. - marketingový průzkum, mystery shopping, průzkum a výzkum trhu

Aktuality

Aktuality

27. prosince 2012: Charitativní antikvariát skončil úspěchem

Kreativní dílna divize reklamní agentura zpracovala a zrealizovala jako předvánoční promotion Obchodní pasáže Rozkvět CHARITATIVNÍ ANTIKVARIÁT. Naším cílem bylo představit Obchodní pasáž Rozkvět jako místo, kde myslí i na ostatní, zároveň jsme chtěli, aby charitativní náplň nesla v sobě odkaz na tradici Rozkvětu a aby šlo o sofistikovaný filantropický nástroj, ne pouhý výběr peněz do kasičky. Zpracovali jsme ideu CHARITATIVNÍHO ANTIKVARIÁTU - lidé byli požádáni o věnování nepotřebných a přečtených knih, na druhou stranu jsme hledali zákazníky, kteří během třítýdenního CHARITATIVNÍHO ANTIKVARIÁTU přijdou nakoupit. Brňané se do této akce hojně zapojili jak na straně věnování knih, tak i knihy kupovali. Byly prodány knihy za 36 000 Kč a v kasičce SOS vesniček skoničily i finanční dary zákazníků antikvariátu. Všem účastníkům CHARITATIVNÍHO ANTIKVARIÁTU děkujeme!


23. listopadu 2011

Úspěšně jsme zvládli event k příležitosti již 7. narozenin Obchodní pasáže Rozvkět v Brně! 15. 11. 2011 probíhala od dvou hodin ochutnávka Svato-Martinských vín přímo v pasáži. Návštěvníci mohli ochutnat výborná vína z Kobylí na základě poukazu, který v okolí pasáže roznášely naše hostesky. V dohledné době plánujeme charitativní akci na období adventu, kterou chceme podpořit S.O.S. Dětské vesničky!


24. října 2011: Obchodní pasáž Rozvkět

V těchto dnech připravuje divize Reklamní Agentura oslavu již 7. narozenin Obchodní pasáže Rozkvět v Brně! Samotné oslavě předcházela masivní mediální kampaň v rádiích Evropa 2, Kiss Hády a Petrov. Narozeniny budou částěčně propojeny se svátkem Sv. Martina a proběhnou ve čtvrtek 10. 11. 2011 přímo v pasáži! K přípitku bude návštěvníkům připraveno dcl vína zdarma! Těšíme se na Vaši účast v Obchodní pasáži Rozkvět - přímo na nám. Svobody!


10. října 2011: Mystery shopping v hotelu Avanti!

Práve teď začíná mystery shopping v hotelu Avanti. Za úkol jsme si předsevzali hodnocení ubytovacích, kongresových, gastronomických a  wellness služeb! Našemu drobnohledu samozřejmě neunikne ani chování a vystupování zaměstnanců hotelu. Doufáme, že celý mystery shopping dopadne na výbornou!


15. srpna: Slavnostní otevření budovy Circle!

Právě probíhají přípravy k otevření nového bytového domu Circle v Plzni! Slavnostní otevření domu proběhne v druhé polovině září. Jako na každé event akci, ani zde nebude chybět hudba, bohaté občerstvení a doprovodný program. Přijďte společně s námi oslavit kolaudaci této moderní budovy!


1. srpna 2011: 2S Brno v novém kabátě!

Pro tentokrát opustíme marketingový výzkum a budeme se věnovat grafickému stylu firmy 2S Brno. Naše firma pro 2S Brno již dělala redesign loga, webovou grafiku včetně realizace, vizitky a hlavičkový papír. Aktuálně také pracujeme na jejích produktových listech.


11. července 2011: Posviťme si na ně!

Výzkum nedávno zmíněné sítě kaváren a restaurací byl zahájen! Naše dva týmy pečlivě testují zaměstnance, sortiment i prostředí. Používají k tomu předem vytvořené hodnotící formuláře, ale pro detailní popis vždy přidávají i slovní hodnocení. Již teď se velice těšíme na výsledky!


20. června 2011: Chutný Mystery Shopping

20. června 2011: Chutný Mystery Shopping

Chystáme Mystery Shopping pro síť restaurací v Brně. Momentálně jsme ve fázi příprav projektu – se zadavatelem si upřesňujeme jednotlivé body hodnotícího formuláře a nastavujeme priority jednotlivým bodům, studujeme manuál obsluhy v restauracích. Cílem Mystery Shoppingu je změřit poskytovaný servis šesti provozoven zadavatele – obsluhu, prostředí, jídlo a nápoje. Výsledky, které přinesou zadavateli pohled zákazníka, budou sloužit ke zlepšování služeb.


16. června 2011: Zprávy z pasáže

Usilovně pracujeme na vydání dalšího ročníku Zpráv z pasáže. Píšeme texty, fotografujeme, graficky jej upravujeme, zajišťujeme tisk. Jedná se o marketingový čtvrtletník, který informuje o marketingových událostech uplynulého čtvrtletí v Obchodní pasáži Rozkvět. Je určen pro nájemníky Obchodní pasáže Rozkvět a samozřejmě návštěvníky. Jste zvědavi? Vezměte si jej ve stojanu v Obchodní pasáži.


     « předchozích 10 | strana 1 2 3 4  | dalších 10 »

Poptávka
Mám zájem o bezplatnou
konzultaci metod
výzkumu a jejich
přínosech pro firmu/organizaci.
 
 
 

www.marksmarketing.cz MARKS marketing s.r.o. | brigádnická 131/48 | 621 00 Brno IČ 27749983 | DIČ CZ27749983 | č.ú. 2000159598/2010


marketingový průzkum

 - 

marketingový výzkum

 - 

mystery shopping

 - 

průzkum trhu

 - 

výzkum trhu